Thermostar kuru buharlı sistem, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten bir muhafazaya sahip olan buharlı bir temizleyicidir ( buhar kazanı 10 yıl garantilidir ). Pürüzlü ve düz yüzeyler için hijyenik temizlik sağlar ve mükemmel işçiliği ve Thermostar teknolojisi sayesinde geleneksel buharlı temizleyicilere kıyasla önemli ölçüde daha uzun bir hizmet ömrüne sahiptir.

  • Paslanmaz çelik buhar kazanı ( 10 yıl garantili )
  • Elektronik parçaları soğutmak için entegre fan
  • Kendinden kireç temizleme özelliğine sahip daldırma tipi ısıtıcı ( sıcaklık artışları esnasında meydana gelen genleşme, biriken kireçlerin dökülmesini sağlar )
  • Kendinden kireç temizleme özelliğine sahip elektromanyetik flotör ( sürekli yüksek buhar sıcaklığı için True Temp teknolojisi )
  • Thermostar kuru buhar temizleyici, TÜV onaylı olup GS sembolüne sahiptir.

Kuru Buharlı Temizleyici

KLASİK

Paslanmaz çelikten buharlı temizleyici

Kuru Buharın Faydaları

Thermostar, temizlik öncesinde buharı 175 dereceye kadar ısıtır. Bu nedenle;
Miktoplar ve bakteriler yok edilir.
İnatçı yağlar yerinden çıkar.
Kumaşlar, pürüzlü ve düz yüzeyler tamamen hijyenik ve temiz olur.
Tüm bunlar, hiçbir kimyasal madde ya da temizleyici olmadan yanlızca buharla gerçekleştirilir.
Düşük maliyetli ve çevre dostudur.

Kumaşlarınız için maksimum koruma sağlar.
Geleneksel buharlı bir temizleyiciye kıyasla önemli bir avantajı, ortaya çıkan buharın yüksek sıcaklıktan dolayı çok kuru olmasıdır. Bu nedenle, yataklar, döşemeler ve halılar gibi tekstil ürünleri, temizlik işlemi esnasında kuru kalır. Yanma veya nemden kaynaklanan hiçbir leke meydana gelmez, emprenye zarar görmez.

Ömür Boyu Garanti *

Paslanmaz çelikten bir buhar kazanı, elektronik parçaları soğutmak için entegre fan, kendinden kireç temizleme özelliğine sahip daldırma tipi ısıtıcı ve flotör: Thermostar kuru buharlı sistemin geleneksel buharlı temizleyicilere kıyasla önemli ölçüde daha uzun hizmet ömrüne sahip olmasına şaşırmamak gerek. Bazen onarım gerekli olsa da, onarım garantisi bir ömür boyu sizi ek masraflardan korur.

Thermostar’la hiçbir temizleyici ya da kimyasal madde olmadan yalnızca sıcak buharla temizlik yapabilir ve böylelikle çevreyi koruma konusunda önemli başka bir katkıda bulunursunuz.

 
Thermostar Klasik Teknik Bilgiler
Paslanmaz Çelik KazanlarAISI 304
Kazan Hacmi1,5 Litre
Su Haznesi2 Litre
Basınç6 Bar
Buhar Üretimi64 g / dakika
Buhar Sıcaklığı150 oC
Voltaj230V – 50/60 Hz
Maksimum Güç2.0 Kw

*Ömür boyu garanti, 30 yıllık bir onarım süresini kapsar.
Bu garanti, başvurulan ilgili her bir durum için ayrı olarak geçerlidir. Ekipmanınızın onarım masrafları, geçerli satış fiyatının
( onarım sırasındaki ) %10’unu ve buna ek olarak Thermostar nakliye fiyatını geçmeyecektir.